Hakkımızda

İçel Evden Eve Asansörlü Nakliyata Hoş geldiniz.

Firmamız 1992 yılından günümüze kadar, nakliye sektörünü konu alan tüm alanlarda taşımacılık hizmeti vermiştir. Her geçen gün sektördeki gelişmelere paralel olarak biz de kendimizi güncellemekteyiz. Daha kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktayız.

Daha iyi ve bu işe özel olarak yaptırılmış araçlar, daha seri ve hızlı taşıma işlemi için yük asansörü, müşterilerimizle daha yakın olabilmek ve sıkıntılarını ortadan kaldırabilmek adına alanında uzman ekibimizle, daha çok evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık alanlarında sorunsuz hizmet verdiğimize inamaktayız. Diğer taşımacılık firmalarından bizi ayıran en büyük özelliğimiz ise, detaylara dikkat ederek daha titiz ve özenli işçilik ortaya koymamızdır. Hiç bir müşterimiz fark etmeyecektir ama sıradan bir ambalaj malzemesi ile daha sağlam bir ambalaj malzemesi arasındaki fark bizi diğerlerinden ayırmaktadır.

İşimizi garantiye alıyoruz ve yalnızca işçiliğimizle değil, kullandığımız tüm ekipmanlarımızla da hizmetimize devam ediyoruz.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.