İçel Nakliyat ekibi olarak, Mersin’de asansörlü taşımacılık nasıl yapılır? Bu hizmeti yapan firmaların nasıl yaptıklarını ve nelerden yararlandıklarını sizlere anlatacağız. Müşterilerimizi daha bilinçli hale getirmek, telefon aracılığı ile görüştükleri her kişiyi nakliye firmalarını sanmamalarını ve sözde firmalara eşyalarını teslim etmemelerini anlatabilmek için bu yazı yayımlamayı uygun gördük.

İlk olarak taşınacağınız firmayı iyi araştırmalısınız ki bundan daha önce bahsetmiştik. Kısaca tekrar değinelim. yükünüzü emanet edeceğiniz firmanın resim web sitesi var mı? web adresi olan korsan firmalar, geçek firmalardan daha fazla bu nedenle web adresi çok önem arz etmemektedir. Var ise, firmaya ait aracı var mı? belgesi var mı? yük asansörü var mı yok mu sorarak karşı tarafı analiz edebilirsiniz. Gelelim konumuza, Mersin Asansörlü taşımacılık firması olarak, nakliye işlemini gerçekleştirmeden önce, eşyaların taşınacağı yerin ve taşındığı yerin expertizi yapılır ve asansör kurulmaya müsait mi değil mi inceleme yapılır. Eğer asansörlü taşıma işlemi için gereken zemin uygunsa, yük asansörü profesyonel ekibimiz tarafından kurulur ve bir kaç deneme işlemi yapılarak test edilir. Her hangi bir olumsuz olmaması halinde eşyalarınız asansörümüz ile taşınmaya başlanır. Aynı zamanda ihtiyaç duyan diğer illerden gelen meslektaşlarımıza ve firmalara yük taşımalarında yardımcı olmak için Mersin’de asansör kiralama hizmeti de sunuyoruz.

Genel olarak evinizin balkonuna bağlantı yapılır asansörlü taşıma işlemi için lakin müsait olmama durumunda pencereden de bağlantı yapılarak eşyalarınızın taşınması sağlanır. Mersin asansörlü taşıma iş ve işlemlerinde en iyi hizmeti veren İçel Nakliyat, titiz ve özverili çalışanları ile her daim hizmetinizdedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir